کراس فیت

هر آنچه باید درباره سازه کراس فیت بدانید

سازه کراسفیت مرکزی پنج یونیت NS06

دستگاه کراس فیت میتواند شامل :

در این مقاله می خواهیم هر آنچه باید درباره سازه کراس فیت بدانید را به شما معرفی کنیم امید داریم که بتوانیم به خرید هرچه بهتر شما کمکی کرده باشیم .

سازه کراس فیت دستگاه مناسب و مفرون به صرفه ای است که می تواند جایگزین چندین دستگاه بدنسازی باشد که شامل نردبال معکوس ، هالتر بار ، درتی بار ، خرک اسکوات ، کیسه بوکس ، محل قرار گیری بتل روپ ،  محل نصب  کش تی آر ایکس ، قابلیت افزودن مدیسن تارگت و لند ماین و بسیاری از وسایل دیگر … می باشد .

 

 

 

انواع سازه های کراسفیت:

  • 1.دیواری
  • 2.طولی
  • 360
  • ۴.TRX (اختصاصی برای تمرین‌های ورزش تی آر ایکس)

 

بخش های مختلف سازه کراسفیت:

همانطور که در ابتدا مقاله اشاره شد سازه کراسفیت برای جایگزینی چندین دستگاه بدنسازی است و از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. در ادامه ما بخش‌های مختلف این دستگاه را با هم بررسی می‌کنیم.

بدنه اصلی سازه ی کراس‌فیت

این بخش از دستگاه از دسته ابزارهای کراس فیت مادر حساب می‌شود و معرفی نمادی این روش است. یک سازه کراسفیت دارای ابزار و گزینه‌های زیادی است. اما ما به طور کلی چند ابزار اصلی این بخش را در ادامه نام می‌بریم:

لند ماین:

 

هر آنچه باید درباره سازه کراس فیت بدانید

استند قرار گیری جای هالتر:

 

استند هالتر
نردبان معکوس:

 

نردبان سوئدی دیواری Swedish wall ladder
مانکی بار:

 

میله بارفیکس دیواری مانکی بار Wall barfix
مدیسن تارگت:

 

تارگت توپ دیواری NS مدل NS01
پارالل:

 

دیپ پارالل دیواری مدل NS02
جای بتل روپ:

 

هر آنچه باید درباره سازه کراس فیت بدانید
دار حلقه:

 

دارحلقه چوبی کراس فیت Wooden ring

یکی دیگر از بخش‌های این دستگاه مربوط به ورزش ژیمناستیک می‌باشد و قسمت دار حلقه مخصوص این ورزش است. حرکت ماسل آپ یعنی از مهم‌ترین حرکات ورزشکارات ژیمناستیک است که با استفاده از این بخش قابل اجراست. بنابراین اگر ژیمناستیک کار هستید و دوست دارید در کار خود بیشرفت کنید هنگامی که به باشگاه می‌روید حتما از قسمت دار حلقه سازه کراسفیت  استفاده کنید.

پلیت کراس فیت:

 

هر آنچه باید درباره سازه کراس فیت بدانید
این بخش از سازه کراس مخصوص وزنه‌برداری است. در واقع پلیت کراس فیت همان صفحات وزنه‌ هستند که در وزنه‌برداری استفاده می‌شود.

این صفحات مخصوص وزنه‌‌برداری کاملا با صفحات بدنسازی متفاوت‌اند. صفحات بدنسازی با زمین خوردن می‌شکنند. اما صفحات پلیت کراس فیت طراحی فوق‌العاده‌ای دارند و بسیار مستحکم و قوی هستند و به هیچ وجه با زمین خوردن دچار آسیب نمی‌شوند.

جامپ باکس:

سافت باکس کراسفیت Softbox Cross fit

جامپ باکس از ابزارهای بسیار مهم این ورزش است که بعد انفجاری و آمادگی پرشی تمرین را براورده می‌کند.

روئینگ:

دستگاه روئینگ اسالت فیتنس ASSAULT

 

 

دستگاه روئینگ یا قایقرانی که کل ماهیچه‌های بدن را درگیر می‌کند و سبب عضله‌سازی و تقویت ماهیچه‌های بدن می‌شود. طراحی این دستگاه ممکن است متفاوت باشد اما در هر حال شکل انجام دادن آن مانند پارو زدن در قایق است. این بخش شاید جذاب‌ترین بخش سازه کراس باشد. شما دیگر نیازی نیست هزینه زیادی بابت یک دستگاه روئینگ پرداخت کنید. بلکه با خرید یک سازه کراس فیت علاوه بر تعداد زیادی از دستگاه‌های باشگاه، دستگاه روئینگ هم خواهید داشت. دستگاه روئینگ در باشگاه‌ها بسیار کمیاب بوده اما شما با خرید سازه کراس فیت می‌توانید یک نمونه آن را در باشگاه یا منزل  خود داشته باشید.

امیدواریم توانسته باشیم هر آنچه باید درباره سازه کراس فیت بدانید را به شما عرضه کرده باشیم .

مجموعه نامی اسپورت تولید کننده سازه های کراسفیت با رائه محصولات با کیفیت و با نازلترین قیمت در خدمت شما عزیزان می باشد .

ورزش باتو تجهیزات باما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *