روش‌های ارسال:

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در صورت کوچک بودن بسته از طریق پست و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس ، پست و باربری انجام می شود.

هزینه‌های ارسال و مدت زمان دریافت مرسولات:

برای سفارش‌های خارج از تهران، محصول مورد نظر تحویل باربری تهران می‌شود. هزینه‌های ارسال از فروشگاه تا باربری و از باربری تا محل دریافت سفارش توسط باربری تعیین شده و باربری در اسرع وقت مرسوله را تحویل مشتری می‌دهد.

1- ارسال سریع ویژه شهر تهران :

هزینه ارسال برای سفارش‌های ارسالی توسط پیک در محدوده تهران و خارج از تهران بر عهده مشتری می‌باشد.

فروشگاه تجهیزات ورزشی نامی اسپورت با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت هزینه ارسال در محل (پس کرایه)، خریدی مطمئن را برای شما فراهم کرده است . در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس در شهر تهران ( مناطق 22 گانه ) فعال می باشد .

لازم به ذکر است ارسال کالا فقط در ساعت و روز های کاری انجام می شود و هزینه ارسال سریع به عهده مشتری و طبق تعرفه پیک های معتبر میباشد.

2- ارسال عادی :

در این روش که توسط کاربر قابل انتخاب است ، کالای خریداری شده توسط پست یا موسسات حمل و نقل به آدرس خریدار ارسال می شود و زمان تحویل کالا ، بسته به شهر و استان خریدار ، بین 2 تا 5 روز کاری قابل تغییر می باشد.

برای ارسال عادی میتوانید در قسمت آدرس دهی، در بخش یادداشت مشتری درخواست خود را یادداشت کنید.

3- هزینه ارسال :

در هر دو روش ارسال سریع و عادی هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و طبق تعرفه شرکت ارسال کننده هنگام تحویل کالا به مشتری محاسبه و از مشتری دریافت می شود.

پیگیری وضعیت سفارش:

می‌توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود، در قسمت پیگیری سفارشات، از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.